הגננות בעיר ירוחם מצטרפות לתוכנית "מחשב נייד לכל גננת"
הגננות בעיר ירוחם מצטרפות לתוכנית "מחשב נייד לכל גננת"
25/12/2012

קרן אתנה ושותפיה הסתדרות המורים, משרד החינוך ובנק מסד עוברים להעצמת הגננות בישראל במסגרת תוכנית "מחשב נייד לכל גננת".

במסגרת התוכנית תקבל כל גננת, שתצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 90 שעות אשר יקנו לה כלים להעצמתה כגננת מתקדמת, מתוקשבת ויכולת להתמודד עם מהפכת המידע.

 

 

 

הגננות בעיר ירוחם המצטרפות לתוכנית "מחשב נייד לכל גננת" מצטרפות למורי בתי הספר היסודיים והתיכון בעיר ירוחם הנמצאים בתכנית "מחשב נייד לכל מורה" ומצוידים במחשב נייד אישי עם הדרכה מקצועית צמודה. העיר ירוחם הינה העיר הראשונה שהצטרפה לתכנית "מחשב נייד לכל מורה" והינה העיר הראשונה במחוז דרום שמצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל גננת"

 

הכנסת התכנית בעיר ירוחם התאפשרה בזכות תרומת הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, קרן ירוחם, קרן אתנה, תורמיה ושותפיה לתוכנית ועיריית ירוחם.

 

אירוע חלוקת המחשבים התקיים ביום חמישי 20.12.12 בנוכחות מיכאל ביטון, ראש העיר ירוחם, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים, אשר אזולאי, סגן מנהלת סניף באר שבע  בנק מסד, סימה חדד מה יפית מנהלת אגף חינוך קדם יסודי משרד החינוך, צביה שמוקלר, מפקחת תקשוב מחוז דרום, שלמה ישי מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי בהסתדרות המורים, יששכר לדני, סגן יו"ר סניף הסתדרות המורים דימונה ירוחם, לילי  פוקומינסקי, מנהלת המחלקה לגננות ודליה רוט, ס.מנהלת המחלקה לגננות, ציפי אבקסיס, מפקחת גננות מ"מ  ויעל נוימן-  מפקחת גננות ממ"ד .

 

 

יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים: הסתדרות המורים נמצאת על מסלולי הגלישה של אוטוסטראדת המידע. היא משתדלת לצעוד עם הזמן, היא מפתחת "אופק חדש" ופותחת אופקים חדשים ומוכנה להתמודד הן עם אתגרי המדע והן עם מסכי המגע. גם אנחנו מסיקים מסקנות על בסיס ניסיון מצטבר, ובונים את דרכנו נדבך על-גבי נדבך. עתה הגיעה עת הגננות והגנים, ואנו שמחים לצרף אתכן אל המרחב המתוקשב, האינטראקטיבי והאטרקטיבי. זהו בהחלט צעד נוסף בעולם של קידמה, שאי אפשר, וגם לא צריך, לסגת ממנה. אנו משוכנעים שהמחשב הנייד הוא היום אחד מכלי העזר הנצרכים ביותר להעצמת חוויית הלמידה.

 

 

מיכאל ביטון ראש עיריית ירוחם מציין שאין זה מקרה שגננות ירוחם הן הראשונות לקבל מחשבים מכל גננות מחוז דרום. אנו ממשיכים בכך מסורת שבה התחלנו לפני חמש שנים כאשר היינו הרשות הראשונה שחברה לעמותת אתנה והחליטה לצייד את מוריה במחשבים.

ההחלטה לצייד את גננות ירוחם היא פועל יוצא מהחשיבות, שאנו רואים בטיפוח העשייה החינוכית בגיל הרך בכלל ובגנים בפרט. אנו מודים ומעריכים את השותפות עם כל הגורמים השותפים שמאפשרים הוצאת מיזם חשוב זה אל הפועל.

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
24/09/2020
אנחנו מודעים לקשיים ולסכנות ההידבקות ומציפים אותם ...
8
23/09/2020
אני שמחה לבשר לכם כי הגדלנו את תקציב המלגות ואת ...
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד