חל"ת

פורום גננות

הוסף נושא חדש
חל"ת מירי כהן   | 22:29 14/10/2020
אם הבנתי נכון את חוזר מנכ"ל, מי שיוצא לחל"ת ומבקש לחזור לעבודה במשרד החינוך, משרד החינוך לא מתחייב להחזיר אותו לאותה העבודה אך הוא מחויב להעסיק אותו בכל תפקיד אחר. כלומר, אסור למשרד החינוך לפטר עובד אחרי חל"ת.
האם הבנתי נכון?

מצרפת קובץ
דברי מתייחסים לסעיף 2

חל"ת arie, מנהל הפורום   | 08:56 15/10/2020
חל"ת מירי כהן   | 10:31 15/10/2020
חל"ת arie, מנהל הפורום   | 13:43 15/10/2020
הוסף נושא חדש
חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
26/10/2020
בקרת תקן ומבחני מיצ"ב לא יתקיימו בשנה"ל ...
8
25/10/2020
בימים האחרונים החלו להיכנס לגנים בקרים מטעם משרד ...
8
21/10/2020
ועדת חינוך משותפת
8
15/10/2020
הסדרת העבודה של הסגל האקדמי
8
15/10/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי הסתדרות המורים מקיימת ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד