דברים מהלב

פורום מורים

הוסף נושא חדש
פירגון ליפה בן דוד יוסי   | 01:07 21/04/2020
דברים מהלב דידי   | 11:23 21/04/2020
אריה יקר שלום רב,
מתי נדע האם ביולי נלמד ?ואם זה יקרה - ולצערי הרב זה אכן יקרה מכיוון שאילו אופציות יש לנו ? אופציה יחידה : שביתה . זאת הדרך שלנו להילחם בלימודים ביולי. זה צנאריום שכל פעם כשנוחתת על ציבור המורים הנחתה / מכה חדשה התסריט הוא אחיד!!
אני מפרגנת ליפה בן דויד על דבריה באותו ראיון ידוע. אבל זוהי מלחמה שסופה ידוע כבר מראש! כי הרי משרד החינוך נגדנו בנושא. ולצערי הרב משרד החינוך והממשלה כולה הם המחליטים הם הקובעים ולא יפה בן דוד! ואני אומרת זאת בצער רב!!! ואז ילך שר החינוך לבגץ או what ever שכמובן ידחה על הסף את כל טעונינו וחפויי ראש נלמד כל יולי אחרי שכבר לימדנו כל התקופה הזו בלמידה מרחוק!!
אז למה לא לעשות חשיבה מחדש לשנות פאזה מה שהיה עד עכשיו סבבה טעמנו ניסינו ועכשיו כדי לתקן נעצור נבטל את הלמידה מרחוק נדחה אותה אחרי שנרכוש כלים טובים יותר ולא על גב התלמידים הם לא שפני ניסיון. ועם כל הצער שבדבר כדי להשלים פערים ללמד ביולי צריך להחליט כבר עכשיו! כל יום שעובר ציבור המורים עובד כפול! זה הרי בין כה וכה יקרה. ואז מה יצא מזה: גם נלמד ונעבוד קשה בלמידה מרחוק,עכשיו, וגם ביולי!! זה פשוט לא ייתכן
אני מודה, כמורה ותיקה משנת 87 שמבקשת כבר שנתיים לפרוש קטונתי מלמידה מרחוק. המשימה הזו קשה עלי ואני ממש לא טובה בזאת! ואני בטוחה שכמוני יש לפחות עוד עשרות ומאות מורים - גם מנהלי ביס במערכת. אני לא הוכשרתי להיות מורה שמתמחה בלמידה מרחוק ממש לא וכמה שאני מנסה זה פשוט קשה ולא מצליח לי ממש לא ישנה בלילות ויושבת שעות ללמוד ולהתייעל...
תנו לי את האפשרות לבחור מי שלא עושה זאת יעיל וטוב עכשיו יתחייב להגיע לביס של הקיץ / לימודים בכדי להשלים פערים.
הקשיים בקיץ מוכרים וידועים לי .בשביל הלמידה מרחוק אני ממש צריכה להחליף דיסקט וממש לא בא לי ואני לא מסוגלת לבצע זאת כיאות!זה סיוט ממש- התקופה גם ככה קשה מנשוא בבקשה שחררו.
הוסף נושא חדש
חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
21/05/2020
מנהלים ועובדי הוראה יקרים, יש לפעול ברוח מכתב ...
8
20/05/2020
תגובת קרנות ההשתלמות תכתבה בתוכנית "האזרח ...
8
20/05/2020
* פתיחת שערים בבתי ספר
* שעות נוספות
* ...
8
20/05/2020
עכשיו גם בוואטסאפ
8
19/05/2020
פנינו היום לשר הבריאות וביקשנו הבהרות לגבי ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד