בעקבות דרישת הסתדרות המורים: הורים לילדים עם צרכים מיוחדים יקראו לגשת לוועדות ההשמה מחדש

בעקבות דרישת הסתדרות המורים: הורים לילדים עם צרכים מיוחדים יקראו לגשת לוועדות ההשמה מחדש

14/05/2018
בעקבות דרישת הסתדרות המורים: הורים לילדים עם צרכים מיוחדים  יקראו לגשת לוועדות ההשמה מחדש

 

 

בעקבות דרישת הסתדרות המורים: יו"ר ועדת החינוך קורא למשרד החינוך לפרסם לציבור ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים לגשת לוועדות ההשמה מחדש

 

בשעה זו מתקיים בוועדת החינוך של הכנסת דיון נוסף ברפורמה בחינוך המיוחד שמקדם משרד החינוך. בדיון דרשה מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, ממשרד החינוך לבטל את ההנחיות שהוא הפיץ לסגלי ההוראה, הקובעות כיצד יש להיערך לשנת הלימודים הבאה, זאת למרות שהליך החקיקה בכנסת טרם הסתיים.

 

בעקבות דרישת הסתדרות המורים, יו"ר הוועדה, ח"כ יעקב מרגי, הנחה את משרד החינוך לבטל את ההנחיות שיצאו לשטח לגבי היישום בשנת הלימודים הבאה. כמו כן קרא ח"כ מרגי למשרד החינוך לפרסם לציבור ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים, כי לאור ביטול ההנחיות הם יכולים לגשת לוועדת ההשמה בשנית.

 

מזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דויד: "הלחץ עבד. מברכת את יו"ר הוועדה ח"כ מרגי שנענה לדרישתנו והנחה את משרד החינוך לחזור בו באופן מיידי מההנחיות שניתנו לעובדי ההוראה ליישום הרפורמה בשנת הלימודים הבאה. משרד החינוך צריך לפרסם בצורה ברורה שההנחיות החדשות מבוטלות ושאין שום שינוי בהיערכות לשנת הלימודים הבאה.

הגענו להבנות כי הרפורמה תכנס לתוקף רק בעוד שלוש שנים ולכן, התנהלות המשרד בשטח, שביקשה להקדים את הליך החקיקה בכנסת, לא הייתה במקום. הרפורמה בחינוך המיוחד היא מהלך מורכב שמשפיע על כל הגורמים במערכת החינוך ויש לבצעה בהדרגתיות". 

 

 

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
16/01/2019
אין למלא את השאלון עד לקבלת הנחיה אחרת .
8
9/01/2019
החלטה מיום 3.1.19
8
3/01/2019
בעקבות המאבק שניהלנו והלחץ הרב שהפעלנו, אנו שמחים ...
8
2/01/2019
בג"ץ קוריצקי
8
26/12/2018
בהמשך לכנס החירום שקיימנו ונוכח תרומתם האפסית של ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד