סוף לבעיית המורות הנודדות

סוף לבעיית המורות הנודדות

24/01/2018


משרד החינוך והאוצר נענו לדרישת הסתדרות המורים וביטלו את נוהל החזר הנסיעות על פי כרטיסי מעבר 

ביום ראשון האחרון (21.1.18) בפגישה שהתקיימה בין הסתדרות המורים לבין משרד החינוך, הודיע מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב, כי משרד החינוך והאוצר החליטו להיענות לדרישת הסתדרות המורים ולבטל את חישוב החזר הנסיעות על פי כרטיסי מעבר של המורות הנודדות. משרד החינוך הודיע כי ההחזרים כפי שדרשה הסתדרות המורים ישולמו רטרואקטיבית החל ממשכורת אפריל 2017. את התיקון יראו המורות החל ממשכורת פברואר 2018 (המשולמת בראשון למרץ). בפגישה נכחו גם החשב של משרד החינוך מר יוסי שטראוס ונציגי האוצר

 

כזכור לאחר שמשרד החינוך הפר את הסיכומים בינם לבין הסתדרות המורים, מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד,  הורתה בדצמבר האחרון למורות הנודדות לנסוע רק באוטובוס עד שמשרד החינוך יעמוד מאחורי הסיכומים שלו וישלם את מה שמגיע להן.

 

מזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דויד "זה היה מאבק צודק, ראוי ונכון. ציבור עובדי ההוראה הנודדים סבל במשך שנים מבעיית החזרי הנסיעות. מדובר בציבור עתיר זכויות אשר מבצע עבודות קודש חשובה. מדובר במורות לחינוך מיוחד הנודדות בין בתי ספר ועובדות עם תלמידים בעלי לקויות למידה וביניהם גם תלמידים ותלמידות עם ליקויי ראיה ושמיעה. לאחר מאבק עיקש מול משרד החינוך והאוצר, הסתדרות המורים הצליחה להביא לסיום מוצלח. אני יודעת שיש עוד דברים רבים הדורשים תיקון בנושא הנסיעות גם בקרב ציבורים נוספים, אט אט אנו נטפל בכולם".

  יפה בן דויד, מזכ"לית הסתרות המורים בתוכנית "איפה הכסף" רדיו ללא הפסקה

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
24/09/2020
אנחנו מודעים לקשיים ולסכנות ההידבקות ומציפים אותם ...
8
23/09/2020
אני שמחה לבשר לכם כי הגדלנו את תקציב המלגות ואת ...
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד