בניית מערך בקרה , הגדלת השקיפות והרחבת השירותים לחברים

בניית מערך בקרה , הגדלת השקיפות והרחבת השירותים לחברים

26/12/2016
בניית מערך בקרה , הגדלת השקיפות והרחבת השירותים לחברים

 

  

בישיבת הנהלת הסתדרות המורים, שנערכה ביום ראשון 25.12.16 , פתחה יפה בן דויד , מזכ"לית הסתדרות המורים, במינויים חדשים שמטרתם בניית מערך בקרה, לצורך שמירה על ניקיון הסתדרות המורים, הגדלת השקיפות והרחבת מתן השרותים לחברים.

  

המינוי הראשון שהובא לאישור ההנהלה הוא מינויו של פרופ' ירון זליכה.  פרופ׳ זליכה התמנה לשמש היועץ הכלכלי של הסתדרות המורים והוטל עליו לבצע בחינה ובקרה של המוסדות הכלכליים של הסתדרות המורים, בדיקת מעמדה וסמכויותיה של הסתדרות המורים בבנק מסד ובחינת מצבה הכלכלי של הסתדרות המורים. 

  

המינוי הנוסף הוא חידוש מינויו של עו״ד בני כהן אשר שימש בעבר כיועמ״ש של הסתדרות המורים. עו״ד כהן התפטר מתפקידו זה בתקופת כהונתו של יוסי וסרמן ושב כעת להסתדרות המורים לאחר בחירתה של יפה בן דויד. 

  

יפה בן דויד ביקשה מעו״ד בני כהן להציע תכנית מסודרת להבטחת שירות משפטי לכלל ציבור המורים. בן דויד הדגישה כי לא יתכן שעובדי הוראה יאלצו לממן מכיסם יעוץ וליווי משפטי מול מעסיקים. זהו שירות שהסתדרות המורים כאיגוד מקצועי מחויבת לתת לחבריה, במכלול השירותים. התכנית שתוצע אמורה להצמיד יועצים משפטיים לסניפים, על מנת שיהיו נגישים למורים הנזקקים להם. 

  

כן הוחלט לפעול בשקיפות מול חברי הסתדרות המורים ומול הציבור.  

 

החלטות ישיבות ההנהלה תופצנה לחברים.

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
16/09/2019
8
16/09/2019
בנוגע לסייעת השנייה בגני הילדים
8
16/09/2019
מתופעה לפיה גננות חוות אלימות מתלמידים
8
30/08/2019
על פי ההסכם בין הסתדרות המורים למשרד האוצר יופחת ...
8
29/08/2019
תודה לאלפים שהגיעו מכל רחבי הארץ. תודה לאלפים ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד