ימי בשורה לעובדי ההוראה

ימי בשורה לעובדי ההוראה

18/02/2016
ימי בשורה לעובדי ההוראה

 

*** הבהרה : עובדי ההוראה הזכאים לקידום בדרגה (7-9):
עו"ה אשר סיימו מחויבויותיהם עד 31.08.15 (תשע"ה) קרי: פז"ן (פרק זמן נדרש), שפ"ם (שעות פיתוח מקצועי) והערכה מזכה.

הסתדרות המורים מנהלת בימים אלה מו"מ בין השאר גם בעניין קידומי עו"ה הזכאים לקידום דרגות 7-9 בשנת תשע"ו והסדרת נושא הקידום בסולם הדרגות לטובת כלל עו"ה.

 

חברים יקרים,

בחודש אדר, על-פי המסורת, מרבים בשמחה. השנה הזאת היא שנה מעוברת, ויש בה שניים; גם חודש אדר-א' וגם אדר ב'. המשמעות המתבקשת היא להכפיל גם את השמחה, וזה בדיוק מה שאני מבקש לעשות כאן, באמצעות האיגרת המיוחדת: לצרף זו לצד זו שתי בשורות טובות ומשמחות עבורכם, עמיתיי, המורות והמורים. 

שתי הודעות על מענקים, תוספות שכר וקידום אישי, שיש בהן כדי לשוב ולהוכיח – למי שעוד צריך הוכחה – שהסתדרות המורים רואה בכם, חברותיה וחבריה, שותפים מלאים, ומתייצבת בנפש חפצה בכל חזית של מאבק לשיפור זכויותיכם ותנאי עבודתכם. 

·       הבשורה האחת עוסקת במענק המיוחד, חד-פעמי, על-סך 1000 ₪, אשר ישולם לכל עובדי ההוראה,עובדי המדינה, במשכורת חודש פברואר, המשולמת בראשית מרץ. זהו ההסכם, שנחתם לא מכבר על-ידי ההסתדרות הכללית. לא כל הארגונים והמוסדות נענים לביצוע ההסכם. הסתדרות המורים עושה זאת, כאמור, בהתאמה לצורכי חבריה עובדי ההוראה,ללא ערעור וללא שיהוי מיותר. 

·         הבשורה האחרת נוגעת לאלפי חברות וחברים, שהגיעו זה מכבר לזכאות קידום בסולם הדרגות הבכירות (7-8-9), ואולם מימוש זכאות זו לא התאפשר עד היום, עקב היעדר מכסות שנוצר ללא ידיעתנו. חודשים לא מעטים ניהלנו מו"מ תקיף ועיקש, כדי להתגבר על מכשול המכסות החסרות, וסוף-סוף יכולנו גם לכך.  

המורים הזכאים יקבלו תוספת בגובה 8.5%, תשלום רטרואקטיבי מחודש ספטמבר 2015, המגיעה להם בדין עבור הקידום בדרגה. גם התוספת הזה תשולם במשכורת הקרובה של חודש פברואר. 

הנה לנו, אפוא, ימי בשורה למורים. צעדים כאלה ואחרים– ועוד יהיו גם נוספים בקרוב–כתוצאה ממשא ומתן עיקש שאנו מנהלים לשיפורים במסגרת רפורמת "אופק חדש" ומרגע שנפרצה הדרך לתוצאה המקווה, ולא נכזבה תוחלתם, הרי שהם מחזקים אותנו מאד במאבקנו המקצועי ומקדמים בעוד שלב את מעמד אנשי החינוך ועובדי ההוראה. 

אנו רואים בכם שותפים מלאים להצלחות אלו, ומקווים שכל אחת ואחד מכם חש גאוות יחידה על חברותו ותרומתו למשפחה הגדולה והמפוארת של הסתדרות המורים בישראל. 

הסתדרות המורים הובילה לרפורמה משמעותית ביותר במדינת ישראל ואנו נמשיך להוביל לשיפור, שינוי וקידום עובדי ההוראה ומערכת החינוך. 

 

בברכה נאמנה, 

                                     יוסי וסרמן 

                                                                                              המזכיר הכללי 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
29/09/2020
זכאי להגיש תביעה לביטוח לאומי לדמי פגיעה בגין ...
8
29/09/2020
אנו מבקשים להדגיש כי עבודה בקייטנות במהלך חופשת ...
8
24/09/2020
אנחנו מודעים לקשיים ולסכנות ההידבקות ומציפים אותם ...
8
23/09/2020
אני שמחה לבשר לכם כי הגדלנו את תקציב המלגות ואת ...
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד