ויצו מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

ויצו מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

28/09/2014
ויצו מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

 ויצו  מצטרפת לתכנית
 "מחשב נייד לכל מורה של קרן אתנה"
במסגרתה יקבלו המורים מחשבים ניידים וקורסי הדרכה מתקדמים 

 

ביום שני 22.9.14 הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה" בכפר הנוער ויצו נהלל בטקס חגיגי בנוכחות יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, דוד חורש מנהל כפר הנוער ויצו נהלל איל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אורן קליבנסקי, מנהל סניף נצרת בנק מסד, מר יוסי גוטמן, סגן מנהל סניף נצרת בנק מסד, ד"ר מיכל רותם, מנהלת אגף חינוך ויצו עולמית,  משה ביטמן, אגף החינוך,ויצו עולמית,  רוני דיין, מנהל אגף טכנולוגיות מידע משרד החינוך, יהושע צדוק מפקח התקשוב מנהל לחינוך התיישבותי, שלמה ישי, מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי, יו"ר סניף הסתדרות המורים נצרת עילית – גב' ענת עובדיה 

 

 

במסגרת התוכנית מורי ביה"ס בכפר הנוער ויצו נהלל מקבלים מחשבים ניידים במטרה להעצים את המורים ואת החינוך בישראל.  

 

תכנית "מחשב נייד לכל מורה" של קרן אתנה חילקה עד היום מחשבים ניידים ל למעלה מ –  8,700 מורים  וגננות  ב –  645 בתי ספר וגני ילדים ב - 219 ישובים בערים ובמועצות האזוריות, יחד עם קורסי הכשרה מקצועיים,. 

  

במסגרת התוכנית תקבל כל מורה, שתצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר יקנו לה כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר ויהפכו את המורה למקור ידע בלתי נלאה בתחומה. 

 

הכנסת התכנית בכפר הנוער ויצו נהלל התאפשרה בזכות תרומתה של המגבית היהודית, קרן אתנה, בנק מסד הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית וויצו העולמית. . 

 

 

יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים: " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר."  

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה." 

 

 

 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "ניתן לראות את השפעת השימוש במחשבים על איכות ההוראה והלימוד בכיתות אשר משתתפות בפרויקט מחשב לכל מורה. אני מברך את ד"ר מיכל רותם, מנהלת אגף החינוך בויצו העולמית על הצטרפות כפר הנוער ויצו נהלל לתכנית ועל ההבנה שלו את החשיבות בהענקת מחשבים ניידים למורים, לפני הכול".

 

 

 ד"ר מיכל רותם, מנהלת אגף החינוך בויצו עולמית:  "המחשבים הניידים וההשתלמות למורים יסייעו להשביח את ההוראה והלמידה בבתי הספר של ויצו ויחזקו את הקשר הבינאישי בין המורה לבין תלמידיו. הלמידה תהפוך להיות מעניינת יותר, חווייתית, תוך שימוש במידע הרב שנמצא ברשת".  

 

יעקב שורי, מנכ"ל בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות". 

 

 

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
30/08/2019
על פי ההסכם בין הסתדרות המורים למשרד האוצר יופחת ...
8
29/08/2019
תודה לאלפים שהגיעו מכל רחבי הארץ. תודה לאלפים ...
8
27/08/2019

זוהי שעת מבחן !

יפה בן דויד, ...
8
21/08/2019
משרד החינוך נענה לדרישותינו
8
20/08/2019
הפגישה התקיימה בלשכת השר בתל אביב, בארבע עיניים ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד