המועצה המקומית קרית עקרון מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

המועצה המקומית קרית עקרון מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

28/05/2014
המועצה המקומית קרית עקרון  מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

 

 

ביום שני, 26.5.14 הצטרפו מורי בתי הספר היסודיים "בן צבי" ואוהל מאיר"  לתכנית "מחשב נייד לכל מורה " במועצה המקומית קרית עקרון  בטקס חגיגי בנוכחות, חובב צברי  ראש המועצה המקומית קרית עקרון. 

 

במסגרת התוכנית יקבלו מורי בתי הספר היסודיים במועצה  מחשבים ניידים במטרה להעצים את המורים ואת החינוך בישראל 

 

תכנית "מחשב נייד לכל מורה" של קרן אתנה חילקה עד היום מחשבים ניידים ל למעלה מ – 8,300מורים  וגננות  ב –  636 בתי ספר וגני ילדים ב -217 ישובים בערים ובמועצות האזוריות, יחד עם קורסי הכשרה מקצועיים,. 

 

במסגרת התוכנית תקבל כל מורה, שתצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר יקנו לה כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר ויהפכו את המורה למקור ידע בלתי נלאה בתחומה. 

 

הכנסת התכנית במועצה המקומית קרית עקרון התאפשרה בזכות תרומתם של הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, קרן אתנה, בנק מסד, הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית והמועצה המקומית קרית עקרון 

 

 

 

 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "ניתן לראות את השפעת השימוש במחשבים על איכות ההוראה והלימוד בכיתות אשר משתתפות בפרויקט מחשב לכל מורה. אני מברך את ראש המועצה על הצטרפות המועצה לתכנית ועל ההבנה שלו את החשיבות בהענקת מחשבים ניידים למורים, לפני הכול".  

 

שלמה ישי –מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי : " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר."  

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה." 

 

 

 

 

חובב צברי, ראש המועצה המקומית קרית עקרון :  תהליך תקשוב בתי הספר בקרית עקרון החל לפני כשנה: הקמנו תשתיות בכל כיתות בתי הספר "אוהל מאיר" ו"בן צבי" והענקנו לכל אחד 60 מחשבים ניידים לתלמידי כתות ה – ו. היום העצמנו לא רק את המורים בהענקת המחשב הנייד אלא אנו בתהליך של שינוי ממדרגה ראשונה שיוביל את מערכת החינוך בבתי הספר היסודיים במועצה לעידן הטכנולוגי המתקדם. אני קורא למנהלות בתי הספר לשלב גם את ההורים בתהליך התקשוב ע"י קורסים להכרת המחשב ולעבודה הורה – תלמיד בעזרת המחשב. אנו מודים לקרן אתנה על היוזמה הברוכה שהם מובילים בכל הארץ ומשוכנעים שתרומתם למערכת החינוך הישראלית גבוהה ביותר.  

 

רון כהן –מנהל מכירות ראשי -בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות". 

 

 

בין המשתתפים באירוע נכחו, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, שלמה ישי, מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי בהסתדרות המורים, רון כהן, מנהל שיווק ומכירות, בנק מסד, גילה מסד, מפקחת ביה"ס "אוהל מאיר", רונית נחמיה, מפקחת תקשוב ארצית, אורית טאטי, מפקחת תקשוב מחוז מרכז, קלמו בוזנח, מנהל המחלקה לחינוך במועצה  וגבי שמעון, יו"ר סניף הסתדרות המורים רחובות. 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
8
9/09/2020
אבקשכן להקפיד בזמן מחלה להודיע למפקחת הישירה שלכן ...
8
9/09/2020
מידע וטפסים לעובדי הוראה בסיכון פורסם בפורטל
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד