מחשב נייד לכל מורה - ראשון לציון

מחשב נייד לכל מורה - ראשון לציון

27/02/2014
מחשב נייד לכל מורה - ראשון לציון

 

 

ביום שני, 24.2.14 הצטרפו מורי חטיבות הביניים אשלים, מיכה רייסר, ומקיף י"ב לתכנית "מחשב נייד לכל מורה " בעיר ראשון לציון  בטקס חגיגי בנוכחות, מוטי עג'מי  סגן ראש עיריית ראשון לציון 

 

במסגרת התוכנית יקבלו מורי חטיבות הביניים בעיר ראשון לציון  מחשבים ניידים במטרה להעצים את המורים ואת החינוך בישראל

 

 

מורי חטיבות הביניים אשלים, מיכה רייסר, ומקיף י"ב הצטרפו למורי חטיבות הביניים ראשונים, טביב, בר לב ואחרון הבילויים שכבר נמצאים בתכנית ונהנים מהצלחה. 

 

במסגרת התוכנית תקבל כל מורה, שתצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר יקנו לה כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר ויהפכו את המורה למקור ידע בלתי נלאה בתחומה. 

 

הכנסת התכנית בעיר ראשון לציון  התאפשרה בזכות תרומתם של הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, המגבית המאוחדת לישראל, קרן אתנה, בנק מסד, הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית ועיריית ראשון לציון.

 

 

שלמה ישי , מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי  " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר." 

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה." 

 

 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "ניתן לראות את השפעת השימוש במחשבים על איכות ההוראה והלימוד בכיתות אשר משתתפות בפרויקט מחשב לכל מורה. אני מברך את ראש העיר על הצטרפות העיר הרביעית בגודלה בישראל לתכנית ועל ההבנה שלו את החשיבות בהענקת מחשבים ניידים למורים, לפני הכול". 

 

מוטי עג'מי , סגן ראש עיריית ראשון לציון :  "מתפקידנו להעמיד לרשות צוות ההוראה והתלמידים את סביבת הלימודים הטובה ביותר. אני משוכנע כי חבילות המחשוב למורים לצד רישות בתי הספר בתשתית מתקדמת ותוכנית לימודים מותאמת, מעצימה את המורים ובכך תורמת באופן ישיר להישגי התלמידים. אנו בעיריית ראשון לציון נמשיך לצייד את בתי הספר וצוותי ההוראה במיטב הטכנולוגיה. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לשותפים בתוכנית המאפשרים את פעילות הפרויקט החינוכי החשוב הזה". 

 

 

 

יעקב שורי, מנכ"ל בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות".

 

 

 

 

 

בין המשתתפים באירוע נכחו, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, שלמה ישי, מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי בהסתדרות המורים,,  רון כהן, מנהל שיווק ומכירות בנק מסד, ד"ר שוש נחום, ר' מנהל חינוך,  , רונית נחמיה, מפקחת תקשוב ארצית, אורית טאטי, מפקחת תקשוב מחוז מרכז,  ורד מרום, מנהלת אגף חינוך על יסודי  וליאורה אורינגר, יו"ר סניף הסתדרות המורים ראשון לציון 

 

 

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
8
9/09/2020
אבקשכן להקפיד בזמן מחלה להודיע למפקחת הישירה שלכן ...
8
9/09/2020
מידע וטפסים לעובדי הוראה בסיכון פורסם בפורטל
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד