העיר בני ברק מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

העיר בני ברק מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

העיר בני ברק מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה" של קרן אתנה בשיתוף הסתדרות המורים וגופים נוספים
במסגרת התוכנית יקבלו מורי ביה"ס מחשבים ניידים וקורסי הדרכה מתקדמים באמצעות הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים.
17/12/2013
העיר בני ברק מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

 

ביה"ס עירוני כללי תיכון "רמז" הוא החלוץ שהולך לפני המחנה!

 

ביום חמישי, 12.12.13 הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה"  בעיר בני ברק   בטקס חגיגי בנוכחות, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, וציפי דביר, יו"ר סניף הסתדרות המורים בגוש דן רון כהן , מנהל שיווק ומכירות בנק מסד,  קארן טל, מנכ"לית תובנות בחינוך, גבי טל, יו"ר ועד הפעולה בביה"ס, רונית דרן, מפקחת בתי הספר ,רפי דובלין, ס. מנהל אגף החינוך,  

 

במסגרת התוכנית יקבלו מורי ביה"ס העירוני רמז בעיר בני ברק  מחשבים ניידים במטרה להעצים את המורים ואת החינוך בישראל 

  

הכנסת התכנית בעיר בני ברק  התאפשרה בזכות תרומתם של הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, עמותת תובנות בחינוך, קרן לגסי, קרן אתנה, בנק מסד, הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית .

 

 

 

 

 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "ניתן לראות את השפעת השימוש במחשבים על איכות ההוראה והלימוד בכיתות אשר משתתפות בפרויקט מחשב לכל מורה. אני מברך את ראש העיר על הצטרפות העיר לתכנית ועל ההבנה שלו את החשיבות בהענקת מחשבים ניידים למורים, לפני הכול".  

 

איריס דורון, מנהלת בית ספר עירוני רמז  "המחשב הנייד שמוענק במעמד זה למורים יחזק ויטמיע  תהליכי הוראה למידה, ותקשורת שוטפת בין הצוות החינוכי עם קהילת ביה"ס. "משנת 2008, שנה שבה הגעתי לבית ספר רמז, המחשבים מהווים  אמצעי וכלי עבודה שבשגרה. תוכנית קרן אתנה מאפשרת עליית מדרגה נוספת בתהליך הטמעת המחשוב לצורך פדגוגיה משמעותית! 

  

ציפי דביר יור סניף המורים בגוש דן : " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר."  

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה."

 

יעקב שורי, מנכ"ל בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות".

 

לתמונות מטקס השקת התוכנית לחצו כאן >>>  

 

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
24/09/2020
אנחנו מודעים לקשיים ולסכנות ההידבקות ומציפים אותם ...
8
23/09/2020
אני שמחה לבשר לכם כי הגדלנו את תקציב המלגות ואת ...
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד