המועצה המקומית קדימה - צורן מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה "

המועצה המקומית קדימה - צורן מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה "

3/09/2013
המועצה המקומית קדימה - צורן  מצטרפת לתכנית  "מחשב נייד לכל מורה "

 

ביום שני 2.9.13 הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה"  במועצה המקומית קדימה - צורן בטקס חגיגי בנוכחות יצחק גולברי, ראש המועצה המקומית –קדימה - צורן.  

 

במסגרת התוכנית המורים במועצה מקבלים מחשבים ניידים במטרה להעצים את המורים ואת החינוך בישראל 

 

במסגרת התוכנית תקבל כל מורה, שתצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר יקנו לה כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר ויהפכו את המורה למקור ידע בלתי נלאה בתחומה. 

 

מורי בתי הספר יובלים, יגאל אלון, גוונים והרצוג מועצה מצטרפים למורי בתי הספר אור תורה, לב – רן וניצני השרון שכבר נמצאים בתכנית ונהנים מההצלחה. 

 

הכנסת התכנית במועצה המקומית קדימה - צורן התאפשרה בזכות תרומתה של הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, קרן אתנה, בנק מסד הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית והמועצה המקומית קדימה - צורן.  

 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "ניתן לראות את השפעת השימוש במחשבים על איכות ההוראה והלימוד בכיתות אשר משתתפות בפרויקט מחשב נייד  לכל מורה . אני מברך את ראש המועצה על הצטרפות המועצה לתכנית ועל ההבנה שלו את החשיבות בהענקת מחשבים ניידים למורים, לפני הכול".   

 

יצחק גולברי ראש המועצה המקומית קדימה - צורן: :" המועצה המקומית קדימה צורן, החליטה כמדיניות להפנות משאבים ותקציבים רבים לטובת החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי של ילדינו. תקציב החינוך של המועצה גדל בכל שנה במיליוני ₪. ההשקעה המוגברת בחינוך הביאה לזכייה בפרסים ובתוצאות חיוביות מידיות הן בחינוך בגנים ובבתי הספר ובמיוחד בתלמידי התיכון שממוקמים בעשירייה הראשונה בארץ באחוז הזכאויות לבגרות. הכנסת פרויקט מחשב לכול מורה, הינה המשך של מדיניות החינוך שלנו להעניק לצוות ההוראה ולתלמידים את מירב התנאים לרכוש חינוך והשכלה טובים יותר". 

 

נחום נחום מ"מ מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי : " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר."  

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה." 

 

 

 

 

 

  

יעקב שורי, מנכ"ל בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות". 

 

בין המשתתפים באירוע נכחו, אורי בן – ארי מייסד ונשיא קרן אתנה, איריס יוחאי מנהלת סניף נתניה בנק מסד, נחום נחום, מ"מ  למנכ"ל הקרן לקידום מקצועי בהסתדרות המורים, אורית טאטי מפקחת תקשוב מחוז מרכז, צביה שמע, מנהלת אגף חינוך תרבות ורווחה, רחל זהבי, מנהלת מחלקת החינוך, ותמי רוטמן יו"ר סניף הסתדרות המורים נתניה 

 

 

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
8
9/09/2020
אבקשכן להקפיד בזמן מחלה להודיע למפקחת הישירה שלכן ...
8
9/09/2020
מידע וטפסים לעובדי הוראה בסיכון פורסם בפורטל
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד