העיר חולון מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

העיר חולון מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

11/06/2013
העיר חולון מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

תוכנית "מחשב נייד לכל מורה" ממשיכה לקדם את החינוך בישראל: 

מורי ביה"ס הדמוקרטי יחד בחולון  קיבלו מחשבים ניידים וקורסי הדרכה מתקדמים, במסגרת תכנית "מחשב נייד לכל מורה" 

 

תכנית "מחשב נייד לכל מורה" להעצמת מורי ישראל ממשיכה להתפשט ברחבי הארץ:  מורי ביה"ס הדמוקרטי בעיר חולון קיבלו מחשבים ניידים במסגרת התכנית, פרי יוזמתה של קרן אתנה בשיתוף הסתדרות המורים, משרד החינוך ובנק מסד. בנוסף למחשבים הניידים, מקבלים המורים קורסי הדרכה של 120 שעות לכל מורה, הכוללים ידע בסיסי בהפעלת המחשב וכן הדרכה בנושאי מיומנויות דיגיטליות, שילוב מחשב בהוראה פרונטאלית, שימוש במידע נגיש ברשת האינטרנט ועוד. 

. 

הכנסת התכנית בבית הספר התאפשרה בזכות תרומתה של המגבית היהודית, קרן אתנה, בנק מסד הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית. 

 

ביום שלישי 11.6.13 הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה"  בביה"ס הדמוקרטי בעיר חולון בטקס חגיגי בנוכחות מוטי ששון, ראש עיריית חולון, יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, חנה הרצמן, מנכ"לית עיריית חולון, דורית בן יהודה ראש מנהל החינוך, רון כהן מנהל שיווק ומכירות בנק מסד, משה לייבה, מפקח תקשוב מחוז תל – אביב במשרד החינוך, רונית דרן מפקחת ביה"ס, שלמה ישי , מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי יורם אביזוב יו"ר סניף הסתדרות המורים חולון – אזור, יוני רובינשטיין מנהל אגף ארגון ובקרה, ויהודית בר און מנהלת האגף לחינוך יסודי 

 

יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים: " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר." 

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה." 

 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "עד היום, מעל ל- 7,300 מורים כבר נהנים ממחשבים ניידים ומקורסי הכשרה מקצועיים. אנו מברכים על החלטת עיריית חולון להצטרף ל- 190 הישובים שכבר נהנים מהצלחת תוכנית "מחשב נייד לכל מורה" ומחיזוק והעצמת מעמדם של המורים 

מוטי ששון, ראש עיריית חולון: "כל מה שיכול לסייע למורים שלנו בתפקוד היומיומי מבורך הוא. ידע ותפקוד משופר של המורים משפיע ישירות גם על התלמידים ולכן מדובר בברכה כפולה ומכופלת. המורה הישראלי מתמודד עם מציאות לא פשוטה ועלינו לעשות ככל שניתן על מנת שיהיו לו את התנאים הטובים ביותר האפשריים על מנת להתמודד איתה וללמד בצורה מיטבית". 

חנה הרצמן, מנכ"לית עיריית חולון: "חולון כעיר הילדים רואה עצמה כמובילה גם בתחום החינוך. אנו סבורים ששיטות הלימוד המסורתיות אינן נותנות מענה מספק לילדים של היום, שהינם סקרנים ועמוסי גירויים. חשוב שהמורים הניצבים בחזית זו יצויידו בכל האמצעים הטכנולוגיים החדישים, אשר יסייעו להם להיות חלק מקפיצת מדרגה חינוכית, הנדרשת כיום, כדי להמשיך ולהיות רלבנטיים. אולם, אין די באמצעים ואני רואה חשיבות רבה בתהליך ההטמעה בקרב המורים. אין לי ספק כי בעידן "התקשורת הזמינה" יש מקום מרכזי למורים ואתגר חשוב ובעל ערך להובלת השינוי. אני שמחה כי בית הספר הדמוקרטי 'יחד', המבוסס על ערכים כמו פיתוח חשיבה עצמאית, מעורבות ויצירת תהליך למידה משמעותי לעולמם של הילדים, זכה להיות חלק ממיזם זה תודה לקרן אתנה, משרד החינוך , הסתדרות המורים, מינהל החינוך ולכל השותפים לתרומה חשובה זו". 

 

רון כהן -בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות". 

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
24/09/2020
אנחנו מודעים לקשיים ולסכנות ההידבקות ומציפים אותם ...
8
23/09/2020
אני שמחה לבשר לכם כי הגדלנו את תקציב המלגות ואת ...
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד