1200 מורים מ- 45 בתי ספר - בירושלים, יקבלו מחשבים ניידים וקורסי הדרכה מתקדמים
1200 מורים מ- 45 בתי ספר - בירושלים, יקבלו מחשבים ניידים וקורסי הדרכה מתקדמים
23/01/2011

תכנית "מחשב נייד לכל מורה" ממשיכה לקדם את החינוך בישראל:

1200  מורים מ- 45 בתי ספר - בירושלים, יקבלו מחשבים ניידים וקורסי הדרכה מתקדמים, במסגרת תכנית "מחשב נייד לכל מורה"
של קרן אתנה והסתדרות המורים להעצמת המורים בישראל

ויצטרפו ל – 1000 מורים בעיר שכבר נמצאים בתוכנית ונהנים מההצלחה

 

במהלך חודשים  ינואר – מרץ , יקבלו כלל המורים המשתתפים בתוכנית בעיר, כ-1200 במספר, מחשבים ניידים של טושיבה וכן קורסי העשרה בתחום האוריינות הדיגיטלית, ויצטרפו לאלפי מורים נוספים ב-28 ערים ורשויות מקומיות, אשר בחרו להצטרף לתוכנית "מחשב נייד לכל מורה"

 

סה"כ המורים בעיר ירושלים המשתתפים בתוכנית כ – 2200 מורים

 

אירוע ההשקה לתכנית "מחשב נייד לכל מורה" התקיים ביום חמישי 20.1.11 באולם מועצת העיר ירושלים. הטקס במעמד ראש עיריית ירושלים מר ניר ברקת, אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה, יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים ,ד"ר עופר רימון, ראש מנהל מדע וטכנולוגיה במשרד החינוך, דני בר גיורא ראש מנהל החינוך בעיר ירושלים, גבי טייטל, סמנכ"ל בנק מסד, שלמה ישי , מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי ומוטי סמט, יו"ר סניף הסתדרות המורים בירושלים..

במהלך האירוע חתמו המנהלים על האמנה הבית ספרית לשילוב התיקשוב בהוראה.

מוטי סמט, יו"ר סניף המורים בירושלים, הנחה את טקס קבלת מחשב נייד לכל מורה, באולם מועצת העיר ירושלים וציין כי "השנה זו השנה השנייה שאנו מפעילים פרויקט מחשב נייד למנהלי ומורי העיר ירושלים. הטקס נערך בהשתתפות קרן "אתנה" ,הסתדרות המורים- באמצעות הקרן לקידום מקצועי , עירית ירושלים ומשרד החינוך.

אנו רואים במפעל זה את גולת הכותרת ליוזמה חינוכית במוסדות החינוך של העיר ירושלים.

לפני כחודש נערך הטקס בהשתתפות כל השותפים במפעל זה במעמד ראש עירית ירושלים ו 45 מנהלי מוסדות חינוך בירושלים. טקס זה השאיר רושם רב על מנהלי מוסדות החינוך והאורחים הרבים שהשתתפו וכבדו את המעמד.

ההתלהבות  מהיוזמה החינוכית   הזו תתרום לסביבה החינוכית של עובדי ההוראה ובמיוחד כאשר המורים יעברו השתלמות ייחודית של 30 שעות בשלב הראשון.

התוכנית הרב שלבית תיצוק קשר בין כל עובדי ההוראה ובין ההורים. נוסף על כך הכתה החכמה שתהיה בכל ביס' ,תקרין על העשייה החינוכית, באפקטיביות גם על יתר מקצועות הלימוד.

 

יוסי וסרמן, מזכ"ל הסתדרות המורים: " המורים הפכו את המחשבים לכלי העבודה הראשון שלהם, שפת העתיד טמונה בטכנולוגיות המתפתחות. המחשב הנייד הוא כלי עזר חיוני והוא הופך את המורה למקצועי יותר, מעודכן יותר, מחובר ומוערך יותר."

לא בכדי נבחרו המורים לשמש חוד החנית במבצע ארצי רחב היקף, הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה."

 

אורי בן- ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "עד היום, כ-6,000 מורים נהנים ממחשבים ניידים ומקורסי הכשרה מקצועיים. אנו מברכים על החלטת ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, להצטרף ל- 160 הישובים שכבר נהנים מהצלחת תוכנית "מחשב נייד לכל מורה" ומחיזוק והעצמת מעמדם של המורים."

 

ניר ברקת, ראש העיר ירושלים, אשר קידם את מיחשוב בתי הספר בירושלים, הודה לקרן אתנה, להסתדרות המורים ולשותפים בפרויקט ואמר כי "עיריית ירושלים גאה בהצלחת שלב א' של הפרוייקט. אין ספק כי הגברת השימוש במחשבים בקרב מורי העיר ככלי הוראה תסייע לקידום ולשיפור מערכת החינוך בעיר ותמקם את ירושלים כעיר מובילה בתחום זה".

 

גבי טייטל, סמנכ"ל בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות".

 

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
8
9/09/2020
אבקשכן להקפיד בזמן מחלה להודיע למפקחת הישירה שלכן ...
8
9/09/2020
מידע וטפסים לעובדי הוראה בסיכון פורסם בפורטל
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד