הסתדרות המורים בישראל וחברת הביטוח הראל חתמו על הסכם חדש לביטוח בריאות
הסתדרות המורים בישראל וחברת הביטוח הראל חתמו על הסכם חדש לביטוח בריאות
14/10/2010

הסתדרות המורים בישראל וחברת הביטוח הראל חתמו על הסכם חדש לביטוח בריאות לעשרות אלפי עובדי הוראה החברים בהסתדרות המורים ולבני משפחותיהם

חברת הראל והסתדרות המורים בישראל חתמו על הסכם חדש לביטוח בריאות עבור חברי הסתדרות המורים, בטקס השקה שנערך בת"א במעמד מזכ"ל הסתדרות המורים מר יוסי וסרמן ויו"ר קבוצת הראל מר יאיר המבורגר. ההסכם החדש משדרג ומרחיב את מגוון הכיסויים בתוכנית הביטוח הקיימת "מקדם בריאות" שבה מבוטחים כיום עשרות אלפי עובדי הוראה החברים בהסתדרות המורים ובני משפחותיהם.  

הפוליסה החדשה של תוכנית "מקדם בריאות" כוללת קשת כיסויים רחבה במיוחד ובכלל זה כיסוי להשתלות, טיפולים רפואיים, ניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל, כיסוי מורחב וייחודי לתרופות שאינן נכללות בסל הבריאות, בדיקות הריון, כיסוי לאבחון וטיפול בהתפתחות הילד ושירותים אמבולטוריים נוספים. לפוליסה החדשה התווסף כיסוי להשתתפות בהוצאות ריפוי שיניים המבוצעים במרפאות הסכם והוגדל משמעותית סכום הפיצוי בביטוח סיעודי. כמו כן תנאי ההצטרפות לתוכנית "מקדם בריאות" שופרו ומעתה חברים חדשים בהסתדרות המורים יהיו פטורים ממילוי הצהרת בריאות בתקופת ההצטרפות הראשונה של 60 יום. דמי הביטוח הינם החל מ- 48 ₪ למבוגר ו-19 ש"ח לילד עד גיל 21.  הפרמיה השנתית הצפויה הינה 50 מיליון ₪.

     

בתמונה מימין לשמאל:מר פרדי רוזנפלד-ראש חטיבת הבריאות בהראל ביטוח, מר מישל סיבוני-מנכ"ל חברת הראל, מר יאיר המבורגר-יו"ר קבוצת הראל, עו"ד אתי מימרן-הסתדרות המורים,מר יוסי וסרמן-המזכיר הכללי,גב' יהודית אייזנר-רכזת תחום ביטוח הסתדרות המורים.

מר יוסי וסרמן מזכ"ל הסתדרות המורים מסר, כי "יש לברך על ההישג בחתימה המחודשת של פוליסת "מקדם בריאות". תנאי הפוליסה שופרו משמעותית ומגוון הכיסויים הרחב שלה הותאמו לצרכיהם של חברינו עובדי ההוראה ומשפחותיהם, כך שחברי הסתדרות המורים יוכלו ליהנות מביטוח בריאות מקיף ומשקט נפשי עבורם ועבור בני משפחותיהם".

מר פרדי רוזנפלד, ראש חטיבת הבריאות בהראל ביטוח ציין, כי תכנית 'מקדם בריאות', משקפת את מדיניות הראל, כגוף המוביל בישראל בתחום ביטוחי הבריאות, להתאמת מאפייני כל תכנית לצרכיהם הייחודיים של מגוון לקוחותיה. הסתדרות המורים הינה אחד הקולקטיבים הגדולים בישראל. "אני מעריך מאוד את הבעת אמון של הסתדרות המורים בהראל ומבטיח שעובדי ומנהלי הראל יעשו כל שביכולתם על מנת להצדיק אמון זה ולהעניק לחבריה שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר."

מר שלומי לוטינגר, יועץ ומומחה לביטוח בריאות שליווה את ההסכם, אמר כי תנאי פוליסת "מקדם בריאות" במתכונתה החדשה הינם ייחודיים וחדשניים והתעריפים המוצעים אטרקטיביים במיוחד. "התוכנית היא אחת מתוכניות ביטוח הבריאות הרחבות והמקיפות ביותר הקיימות בשוק הביטוח תוך התחשבות בכיסויים הקיימים כיום במסגרת חוק הבריאות הממלכתי והביטוחים המשלימים בקופ"ח."

לחדשות נוספות

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
30/08/2019
על פי ההסכם בין הסתדרות המורים למשרד האוצר יופחת ...
8
29/08/2019
תודה לאלפים שהגיעו מכל רחבי הארץ. תודה לאלפים ...
8
27/08/2019

זוהי שעת מבחן !

יפה בן דויד, ...
8
21/08/2019
משרד החינוך נענה לדרישותינו
8
20/08/2019
הפגישה התקיימה בלשכת השר בתל אביב, בארבע עיניים ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד