המועצה האזורית נחל שורק מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל גננת "

המועצה האזורית נחל שורק מצטרפת לתכנית "מחשב נייד לכל גננת "

21/11/2013

שנת הלימודים 2013 -2014 בסימן מחשב נייד לכל מורה וגננת 

 

המועצה האזורית נחל שורק  מצטרפת לתכנית  "מחשב נייד לכל גננת "  
במסגרתה יקבלו הגננות מחשבים ניידים וקורסי הדרכה מתקדמים 

 

ביום שלישי , 19.11.13 הושקה תכנית "מחשב נייד לכל מורה וגננת"  במועצה האזורית נחל שורק בטקס חגיגי בנוכחות, אלי אסקוזידו ראש המועצה האזורית נחל שורק 

 

במסגרת התוכנית קבלו 40 גננות במועצה האזורית מחשבים ניידים במטרה להעצים את הגננות ואת החינוך בישראל.

 

 

במסגרת התוכנית תקבל כל גננת, שתצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 90 שעות אשר יקנו לה כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר ויהפכו את הגננת למקור ידע בלתי נלאה בתחומה. 

 

הכנסת התכנית במועצה האזורית נחל שורק התאפשרה בזכות תרומתם של עו"ד צבי מיתר, הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, קרן אתנה, בנק מסד, הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית  

 

שלמה ישי מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי  " הסתדרות המורים רואה בגננות עובדות הוראה לכל דבר וענין אנחנו שמחים היום לצרף למיזם את 40 הגננות במועצה האזורית .  התוכנית מחשב נייד לכל גננת הוא אחד המנועים המשמעותיים להנגשת הילד \הגננת אל מקורות המידע החדשים.  

הסתדרות המורים לקחה על עצמה ליצור שוויון הזדמנויות לכל ילד ולכל מורה/ גננת ." 

 

אורי בן-ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "ניתן לראות את השפעת השימוש במחשבים על איכות ההוראה והלימוד בכיתות אשר משתתפות בפרויקט מחשב לכל מורה. אני מברך את ראש המועצה על הצטרפות המועצה לתכנית ועל ההבנה שלו את החשיבות בהענקת מחשבים ניידים למורים, לפני הכול".

 

 

 

אלי אסקוזידו, ראש המועצה האזורית נחל שורק:   חלק מתפיסת העולם במועצה כי חינוך מתחילים מהגיל הצעיר ביותר ופרוייקט מחשב לכל גננת הוא עוד חלק ממכלול פרוייקטים חדשניים בתחומים המדעים- טכנולוגים, אליהם מכוון אלי אסקוזידו- ראש המועצה: "הניסיון מוכיח שככל שיש מגוון אפשרויות ללמידת החומר, בסופו של דבר, יותר תלמידים מוצאים את מקומם בכיתות הלימוד הרגילות". העלויות הגבוהות לפרוייקט ואבזור הגנים בהתאם לא מרתיע את אסקוזידו: "ההשקעה הכספית דווקא בגילאים הצעירים, הוכיחה את עצמה כהשקעה המשתלמת ביותר לילד, למערכת החינוך ולחברה בכללותה. הילדים הצומחים במערכת כזו, נהנים מהלמידה והופכים להיות תורמים ומועילים לעצמם ולסביבתם". 

 

 רון כהן --בנק מסד: "בנק-מסד, כבנק של המורים, חש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות". 

 

בין המשתתפים באירוע נכחו, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, עו"ד צבי מיתר, רון כהן, מנהל שיווק ומכירות בנק מסד,   ד"ר ענת  סלע, מפקחת מדע וטכנולוגיה לגיל הרך, לאה פרידמן, מפקחת גני הילדים ונציגתה של מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך, שלמה ישי, מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי בהסתדרות המורים, אמיר אלמושלינו, מנהל מחלקת חינוך , טובה שץ, רכזת גנים והגיל הרך במועצה,לילי פוקמונסקי מנהלת המחלקה לגננות הסתדרות המורים , דליה רוט, ס. מנהלת המחלקה לגננות הסתדרות המורים גבי שמעון, יו"ר סניף הסתדרות המורים רחובות.

 

 

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
24/09/2020
אנחנו מודעים לקשיים ולסכנות ההידבקות ומציפים אותם ...
8
23/09/2020
אני שמחה לבשר לכם כי הגדלנו את תקציב המלגות ואת ...
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד