גננות אילת מצטרפות לפרויקט "מחשב נייד לכל גננת".
גננות אילת מצטרפות לפרויקט "מחשב נייד לכל גננת".
15/01/2013

הסתדרות המורים וקרן אתנה ממשיכות את העצמת הגננות בישראל במסגרת תוכנית "מחשב נייד לכל גננת".

במסגרת התוכנית תקבל כל גננת, שתצטרף לתכנית, מחשב נייד בשילוב הדרכה מקצועית של 90 שעות לכל גננת אשר יקנו לה כלים להעצמתה כגננת מתקדמת, מתוקשבת ובעלת כלים שעות השתלמות להתמודד עם מהפכת המידע.

 

גננות העיר אילת מצטרפות למורי בתי הספר התיכונים והחינוך המיוחד בעיר שנמצאים כבר בתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

גננות העיר אילת מצטרפות לתכנית "מחשב נייד לכל גננת" שכוללת כבר מעל ל - 7,000 מורים וגננות  ב – 467 בתי ספר וגנים ב- 176 ישובים שנמצאים בתכנית "מחשב נייד לכל מורה"

הכנסת התכנית "מחשב נייד לכל גננת" בעיר אילת התאפשרה בזכות תרומתם של הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון, קרן אתנה, בנק מסד, הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ושותפיה האחרים לתוכנית ועיריית אילת.

 

      

 

אירוע חלוקת המחשבים התקיים ביום שני 14.1.13 בנוכחות מאיר יצחק הלוי, ראש העיר  אילת, ד"ר דרורי גניאל המשנה למנכ"ל וראש מינהל שח"ק, שלמה ישי מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי בהסתדרות המורים, אורי בן – ארי, מייסד ונשיא קרן אתנה, רון כהן, מנהל שיווק ומכירות בנק מסד, סימה חדד מה יפית מנהלת אגף לחינוך קדם יסודי במשרד החינוך, צביה שמוקלר, מפקחת תקשוב מחוז דרום, גילה נחמני מפקחת גננות משרד החינוך, לילי  פוקומינסקי, מנהלת המחלקה לגננות ודליה רוט,  ס. מנהלת המחלקה לגננות ומירי קופיטו מנהלת אגף החינוך באילת.

 

אורי בן- ארי, נשיא ומייסד קרן אתנה ציין כי "עד היום, מעל ל- 7100 מורים נהנים ממחשבים ניידים ומקורסי הכשרה מקצועיים. אנו מברכים על החלטת ראש העיר אילת מאיר יצחק הלוי, להצטרף ל- 187 הישובים שכבר נהנים מהצלחת תוכנית "מחשב נייד לכל מורה" ומחיזוק והעצמת מעמדם של המורים."

      

 

שלמה ישי , מנכ"ל הקרן לקידום מקצועי : הסתדרות המורים נמצאת על מסלולי הגלישה של אוטוסטראדת המידע. היא משתדלת לצעוד עם הזמן, היא מפתחת "אופק חדש" ופותחת אופקים חדשים ומוכנה להתמודד הן עם אתגרי המדע והן עם מסכי המגע. גם אנחנו מסיקים מסקנות על בסיס ניסיון מצטבר, ובונים את דרכנו נדבך על-גבי נדבך. עתה הגיעה עת הגננות והגנים, ואנו שמחים לצרף אתכן אל המרחב המתוקשב, האינטראקטיבי והאטרקטיבי. זהו בהחלט צעד נוסף בעולם של קידמה, שאי אפשר, וגם לא צריך, לסגת ממנה. אנו משוכנעים שהמחשב הנייד הוא היום אחד מכלי העזר הנצרכים ביותר להעצמת חוויית הלמידה.

 

מאיר יצחק הלוי, ראש העירייה: "תכנית "מחשב נייד לכל מורה" ועתה גם לגננות, מוסיפה נדבך חשוב בקידום מערכת החינוך להשגת היעד של הכנת התלמידים למאה ה 21, מעצימה את המורים ומציבה בפניהם אתגרים רבים. תודות למשרד החינוך ולקרן אתנה והשותפים על התרומה החשובה הזאת"

 

יעקב שורי, מנכ"ל בנק מסד: "בנק-מסד, הבנק של המורים, רואה בקרן אתנה ובתוכנית "מחשב נייד לכל מורה" חשיבות עליונה וחש אחריות מיוחדת לתרום לקידום מעמדם של המורות והמורים בישראל. אנחנו גאים שבאמצעות חסות זו יזכו עוד מאות מורים להצטייד במחשב אישי נייד ובהשתלמות מקצועית מקיפה שתסייע בשדרוג יכולותיהם המקצועיות ובקידום החינוך".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
24/09/2020
אנחנו מודעים לקשיים ולסכנות ההידבקות ומציפים אותם ...
8
23/09/2020
אני שמחה לבשר לכם כי הגדלנו את תקציב המלגות ואת ...
8
17/09/2020
פנייה דחופה בעניין נוהל החינוך המיוחד מתכונת למידה ...
8
13/09/2020
אנו מתנגדים מכל וכל להחרגת החינוך המיוחד מכלל ...
8
10/09/2020
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד